annelerin tercihi p.f.chang’s

vegetarian lettuce wraps

dynamite shrimp
great wall of chocolate

teknoloji ağırlıklı paylaşımlar yapıyorum diye yeme-içme konusunda ahkam kesmeyecek değilim! her satın aldığınız poşetin içeriğini didikleyip, markayı ve ürünü google’da aratmıyor musunuz sizde? kullanıcı yorumlarını okuyup yetmeyince bir de sosyal medyada annelerin fikrini sormuyor muyuz?

işte bu yazı çocukla gidilebilecek güvenilir bir restaurant arayanlara gelsin. hem eşinizle lezzetli dört dörtlük bir yemek yersiniz, hem de çocuğunuza da güvenle kaliteli, özenle hazırlanmış bir menüden seçebilirsiniz. 
P.F.Chang’s biz blogger anneleri ağırladı geçenlerde, çocuk dostu bir işletme olduklarının altını çizdiler; elemanların yaklaşımından, menüde yer alan malzemelerin seçimine kadar biz de bunu hissettik.
’93 yılından beri dünyada 225 şube açan P.F.Chang’s, İstanbul’da Etiler’de yer alıyor. mekan ferah, konforlu ve tahminimden çok daha geniş. malzemelerin çoğu yurtdışından getiriliyor, gdo’lu ürün kullanılmıyor. monosodyum glutamat gibi tatlandırıcılar eklenmiyor, suyla şişirilmiş karidesler yok, kırmızı et özenle seçiliyor. 

porsiyonlar ‘çok’ tatmin edici, rahatlıkla iki kişi doyabilir. lezzet, -ki bence en önemlisi- müthiş! gerçekten çok memnun kaldım, bizleri ağırladıkları ve sorularımızın hepsini içtenlikle cevapladıkları için işletme müdürü Ahmet Baran Ayla Bey’e ve pazarlama müdürü Fatoş Ertaş Hanım’a çok teşekkürler. 


tavsiyem, tatlıya mutlaka yer bırakın ve inanılmaz lezzetteki portakallı çayı içmeden ayrılmayın!

fotoğraf merakımı bilenler bu China Bistro’da kendimden geçtiğimi tahmin ederler. fotoğraflarımın tamamını burada paylaştım, size porsiyonlar hakkında fikir verebilir!

Lezzetli tarifleri, benzersiz tatlıları, paylaşılabilecek kadar büyük porsiyonlarının yanı sıra şarap, özel kokteyller, sake, bira, çay ve kahve çeşitlerinden oluşan geniş bir içecek menüsüne sahip olan P.F.Chang’s Amerikan modernliğiyle Çin kültürünü buluşturan kültürel yapısı ve huzur veren atmosferi nedeniyle kendine has bir hayran kitlesi yaratmış bulunuyor
Adres : Etiler Mah. Nispetiye cad. No: 94   34337  Beşiktaş/ İstanbul
Telefon : 0212 358 60 60
Faks : 0212 358 25 27
E-Posta : info@pfchangs.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir