BanvitBurada.com

Dikkat ettim, ne zaman bir alışveriş sitesi hakkında yazacak olsam hep aynı şekilde başlamışım; Vaktiniz mi yok? Zamanınız mı dar?

E ama doğru! Annelik, daha doğrusu ebeveynlik büyük şehir hayatıyla birleşince insan inanılmaz bir koşuşturmacanın içinde buluyor kendini. Neredeyse tüm market alışverini online yapan bir anne olarak ben Mayıs2013’ten beri kullandığım banvitburada.com‘u daha önce tanıtmamıştım.

Banvit'te kırmızı et çeşitleri
Banvit’te kırmızı et çeşitleri

Kendileriyle tanışma fırsatı buldum ve öğrendim ki 2011 yılında kurulmuş olsa da sürekli kendisini yenileyen bir site. Bir alışveriş sitesi hakkında neler yazabilirsin ki derseniz, ben diğer sitelerden farkını yazacağım sadece.

BanvitBurada.com’dan tüm tavuk, kırmızı et, şarküteri ürünleri ve hatta gözlemedir odur budur süpriz çeşitlere kadar varan alışverişinizi yaptınız diyelim (alışveriş için olmasa bile siteye mutlaka bir göz atın derim bu arada) Aldığınız ürünün hangi gün hangi saatte geleceğine kadar seçebiliyorsunuz. Mesela kendinize haftalık bir menü yapıp, menüdekilerin kırmızı/beyaz et ayağını bu siteden karşılayabilir, haftalık program kurup her hafta aynı gün aynı saate ürünlerin elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

internetten et siparişi
İzmir, Muğla, İstanbul Banvit’in sipariş ağında

Dondurulmuş ürün ve/veya dolapta saklanması gereken tüm bu ürünler, soğuk zincir bozulmadan özel araçlarla kapınıza elden ulaştırılıyor. Pakedinizi buzlu, straforlu, özel termostatlı çantadan kendiniz çıkarıyor direk buzluğa atıyorsunuz. Paketlemedeki özeni ve siparişlerin elinize ulaşmasındaki dakikliği gördüğünüzde bu yazıyı neden yazdığımı anlayacaksınız. İşini seven, severek yapan ve her bir ayağını ciddiye alan bir ekibin elinden çıktığı belli olan bu siteyi hayatınıza güvenle katabilirsiniz.

444 26 88 no’lu telefondan da direk sipariş verebilirsiniz. Ayrıntıları ise şöyle özetlemişler;

Çağrı Merkezimiz;
– Hafta içi saat 09:00 ile 22:00, hafta sonu 10:00 ile 20:00 arasında siz değerli müşterilerimize destek vermektedir.
– Ürünlerle ilgili yaşanabilecek problemlerle ilgili hafta içi saat 18:00’a kadar hizmet vermektedir.
– Web Siparişlerinizin durumunu hafta içi 19:00, hafta sonu ise saat 17:00’a kadar takip edebilirsiniz.
– Çağrı merkezimizde oluşabilcek yoğunlulktan dolayı, tüm soru ve görüşlerinizi yukardaki formu kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir