chicco’dan 1+ tablet oyunu

cicili bicili, rengarenk, kocaman plastik oyuncakları alır eve gelirsin; pili dahil değildir, pil arar, bulursun. hadi buldun, tornavida nerdeydi? çocuk bir an önce oynamak için tutturuken sen telaşla minik vidaları sökersin… sonuç? sadece 2 dakika oynar ve kenara bırakır!

tablette bir avantajınız var. pil derdi yok, yer kaplama derdi yok. sıkıldı mı, değiştir. elbette her zaman demiyorum ama, çantamda bir milyon ıvır zıvır taşıdığım günleri bilirim. neyse gelelim oyuna;


chicco’dan, ismi Funny Music. çok basit, çok şeker. göz yormayan pastel renklerde, yumuşak seslerle donatılmış bir müzikli oyun. birinci sayfada 3 ses seçeneğinden birini seçip tuşlara basabiliyor (piyano, gitar, hayvan sesleri) diğer bir sayfada dağınık notalar var, onlara gelişigüzel basabilir.

12ay ve üstü yaş aralığına kaliteli ve eğitici tablet oyunu bulmak zor, biliyorum, o yüzden öneriyorum. acil durumlarda, arabada, lokantada imdadınıza yetişecek yumuşak müzikli bir uygulama derim. size çok basit gelebilir ama çocuk için yeterince ilgi çekicidir.

bu android uyumlu uygulamayı buradan ücretsiz indirebilirsiniz. 


“chicco’dan 1+ tablet oyunu” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir