en sosyal hastane, central hospital

e-randevu, e-doktor, e-ziyaret, online laboratuvar sonuçları ve daha birçok online hasta hizmeti… “en sosyal hastaneyiz” diyorlar, sanırım haklılar.

Central Hospital, İstanbul / Kozyatağı’nda yer alıyor fakat benim dikkatimi online hizmetleriyle çektiler, paylaşmak istedim. facebook, twitter, instagram, hatta youtube’u aktif olarak kullanıyorlar. örneğin youtube sayfalarında 100’e yakın bilgilendirici video bulunuyor. 

asıl değinmek istediğim konu, twitter üzerinden yaptıkları sohbetler. duyurdukları gün ve saatlerde (her hafta olması planlanıyor) belirlenen konuyla ilgili hekimler online olarak tüm sorularınızı cevaplıyor. ben bu yazıyı yazarken yanda görmüş olduğunuz sohbet duyuruldu.  

şu ana kadar ‘ismen bilinen’ hastanelerin tüm online hizmetlerini denemiş ve hezimete uğramış biri olarak, bu hastanenin zamanı yakalamasını takdir ettim. kendilerinden bilgi almak amacıyla web sayfasından attığım mesaja, 3-4 dakika sonra telefonla geri döndüler.
ilgilisine duyrulur; sosyal medyayı etkin ve faydalı kullanmak budur!

iletişim için; 444 77 99
Central Hospital’ı Facebook’da takip etmek için buraya, Twitter’da takip etmek için buraya tıklayın. 
…ve hayır, hastane ile hiçbir bağlantım yoktur! 

“en sosyal hastane, central hospital” üzerine bir yorum

  1. Çok doğru söylediniz inanılmaz ilgili ve mükemmel bi hastane ben oraya KADIN doğum bölümüne gidiyorum ilk çocuğumuzda orda yaptım ve çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir