online pet market; pet besinleri

hayvan dostlarınız için ihtiyaç duyduğunuz herşeyi uygun fiyatlarla, kampanyaları kaçırmadan, üstelik adrese teslim ulaşabilmek işinizi kolaylaştırmaz mı? işte petbesinleri.com tam da bu amaca hizmet ediyor.
 

evcil hayvan sahipleri bilirler,  o kedi kumlarını taşımak göründüğünden zordur. 10-15 kiloluk köpek mamalarından bahsetmiyorum bile! 10 yıl Danua cinsi bir köpekle yaşamış biri olarak diyorum ki, o bagaja bile sığmayan mamalarla ilgili neler çektiğimi bir ben bilirim. eve teslim mama? işte ben buna varım.

benim bir de 17 yaşında kedim var. özel ihtiyacı olan hayvanlar için mama bulmak o kadar zor ki. birgün bir petshop’da bulduğunuz mamayı, bir hafta sonra bulamıyorsunuz. ürün çeşitliliği ve tüm ihtiyacı tek adresten ve bir kaç tuşa tıklayarak yapabilmek, hem vakit hem nakit açısından çok pratik geldi açıkçası.

petbesinleri.com’da köpek kıyafet çeşitleri
PetBesinleri.com’u incelerseniz onlarca ürün çeşidi olduğunu göreceksiniz. mamalar, kumlar, vitaminler, tasmalar, yataklar ve daha neler.. en çok dikkatimi çeken ürünler köpek kıyafetleri oldu. bu ürünleri de marketlerde bulmanız zordur. yalnızca bir ya da bir kaç kaç çeşit olur; ne ebat ne alternatif açısından devamı yoktur. yurt dışına giden eş dosttan bile istenir bulunamayınca. köpek kıyafet çeşitlerinin devamı için siteye göz atmanızı öneririm.

petbesinleri.com’da sevdiğim bir başka nokta, hazırladıkları blog ile kedi ve köpeklerin sağlık ve bakımı ile ilgili paylaşımlarda da bulunuyor olmaları. bloga sitenin anasayfasındaki linkten ulaşabilirsiniz. gerçekten çok ilginç yazılar var, eğer hayvan sahibiyseniz ilginizi çekecektir. 

sitede facebook ikonuna tıklayarak ya da çok kısa süren üyelik işleminden sonra alışverişe başlayabilirsiniz. arzu ederseniz mail yolu ile kampanya ve promosyonlardan haberdar olabilirsiniz. 
son olarak; 50tl üzeri alışverişlerinizde kargo hizmeti ücretsiz ve havale ile yapılan ödemelerde ekstra %5 indirim uygulanıyor. kredi kartlarına ise peşin fiyatına 6 taksit uygulanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir