fisher price sert kapaklı

Fisher Price Akordeon Kitaplar

Tam tamına 10’ar sayfalık (!) sevimli mi sevimli iki kitapla karşınızdayım. 0-24 ay aralığındaki çocuklar için hazırlanmış rengarenk akordeon kitaplar çok şekerler, üstelik bir okuruma bir çift kitap hediye gidiyor.orman hayvanları

Fisher Price Aynalı Akordeon Kitaplar

Orman Hayvanları ve Orman Renkleri isimli iki kitap çıktı bu ay Doğan Egmont’dan. İsimlerden anlaşılabileceği gibi birinde sevimli 10 tane hayvan rengarek sayfaları süslüyor; diğerinde her bir sayfa bir hayvanı simgeliyor ve tek bir renk vurgulanıyor.

Akordeon kitap nedir derseniz, kitabın ilk sayfasını tutup kaldıdığınızda uzun şerit halinde rengarenk bir görsel oluyor elinizde. İlk sayfaya bir de ayna eklemişler (cam değil elbette!) Tecrübelerime dayanarak diyebilirim ki, 3 aylıktan itibaren bu kitapları açarak çocuğun görebileceği şekilde koyarsanız dakikalarca inceleyecektir. Hele ki emekleme döneminde, karın üstü yatırmalarda -ilk sayfadaki aynanın da etkisiyle- konuşurlar da konuşurlar bu çizimlerle. Kalın karton kapaklar ve yine kalın sayfalar kitabın dik durmasını sağladığı gibi dayanıklılığını da sağlayacaktır. Yaş büyüdükçe hayvan isimlerine, renklere geçersiniz; kapakta 24 ay dese de süresiz bir kitap bence. Biz 5 yaşına yaklaşan oğlumla onun bebeklik kitaplarını, kelimelerin İngilizce’sini öğrenmek için kullanıyoruz mesela.

Renkli ve ilgi çekici resimlerin yer aldığı katlanabilir sayfalarıyla çocuğunuzun görsel algısını geliştirmeye yönelik harika bir kitap! Bu sevimli kitapta yer ala ayna çoçuğunuza kendini tanıma evresinde destek verecek!

Eğer bu 2 kitaba aracılığımla sahip olmak isterseniz instagram hesabımı takibe alıp, hesabımdaki bu görseli paylaşmanızı ve yine bu görselin altına ‘Katıldım’ yazmanızı rica edeceğim. 10Ekim Cuma akşamı 24:00’e kadar!

Miniklere keyifli okumalar olsun!

Künye:

  • Doğan Egmont Yayıncılık 2014
  • Orman Renkleri / Jungle Colors / Fisher Price / Mattel / 20tl
  • Orman Hayvanları / Jungle Animals / Fisher Price / Mattel /20tl

“Fisher Price Akordeon Kitaplar” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir