İmza Karın

ne mutlu bana ki blogger-anne olmam bahanesiyle harika insanlarla tanışıyorum. sevgili Banu onlardan biri. on parmağında on marifet arkadaşım; bir gün STET Dernek etkinliğinde koşturuyor, bir gün kurumsal şirketlere eğitim veriyor, blog için vakit ayırıyor, ve mutlaka tatlı kızını okuldan karşılamak için eve koşuyor… ve iki arada bir derede kitap derliyor topluyor!

bir üçlemenin ikinci kitabı olan ‘İmza; Karın’, bugünlerde raflarda yerini almaya başladı. serinin ilk kitabı ‘İmza; Kızın’ dan sonra Banu Özkan Tozluyurt bu kitabı tek başına yayına hazırladı. annesine ve tüm kadınlara ithaf ettiği kitabın içeriği şöyle;

“Farklı sosyo-kültürel yapılardan, farklı yetiştirilme biçimlerinden, farklı duygusal temalardan gelen 100’ü aşkın kadının hayatlarında iz bırakmış, bırakan, bırakacak erkeklere yazdığı mektuplardan oluşan “İmza: Karın”, kadınların hayatı paylaştıkları erkeklerden neler beklediğini farklı yönlerden gün ışığına çıkaran bir kitap. Yaşı, mesleği, kocası kim olursa olsun, kadın her yerde kadın ve kadın olmanın özü ile kadınların beklentileri aslında birbirlerinden çok da farklı değil.”

 
 

kitabın tüm geliri, STET Dernek’e bağışlanacak. STET; kadınların huzurlu, mutlu ve kendilerini ifade edebilen bireyler olabilmeleri için faaliyet gösteriyor. ister anneler günü hediyesi olarak alın, ister kendinize saklayın, ama mutlaka kadın olmanın farkını hissettiren bu kitabı okuyun. 
*Destek Yayınlarından çıkan kitabın ücreti 19tl.dir.

tebrikler Banu, harikasın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir