aptamil mamaları

internet işinizi kolaylaştırsın

internetten o kadar da korkmayın.

tam tersine her işinizin içine dahil edin. pratik olun, hayatınız kolaylaşsın.

yaygın kanının aksine, internetten alışveriş son derece güvenlidir, işleminiz banka ile aranızda gerçekleşir ve 3.şahıslar gerçekte kredi kartı numaranızı dahi öğrenemezler.

market alışverişinizi internetten yapın, trafikten, vakitten, markete gittiğinizde yapacağınız gereksiz harcamadan, park yeri aramaktan, ya da en basiti paketleri taşımaktan kurtulun.

rahatsızlığınız mı var? doktorunuzu internetten araştırın. özgeçmişi, sertifikaları neler, yazıları var mı, web sayfası var mı- güncel mi, gelişmeleri takip ediyor mu? hastalarının yorumları var mı? facebook, twitter hesapları var mı, hastalarıyla ilişkileri nasıl? sorun, inceleyin, araştırın.

çocuğunuza okul mu bakıyorsunuz, yuva mı arıyorsunuz yoksa bakıcı mı? sihirli kelime “google”! aradığınız herşeye ulaşabilirsiniz. doğru yönlenmelerle çocuğunuza tutmaya düşündüğünüz bakıcının eski işverenlerine bile ulaşabilirsiniz.

diyet yapıyorsanız diyetinizi gün gün, saat saat takip edebileceğiniz web siteleri bulabilirsiniz. hamileyseniz, hamileliğinizin tüm aşamalarını sizinle aynı dönemdekilerle paylaşabileceğiniz siteler bulabilirsiniz.

istediğiniz şirketlere, firmalara anında ulaşabilir, hiyerarşiye girmeden, şirkette ulaşmak istediğiniz pozisyondaki kişiye direk mesaj atabilirsiniz. ister şikayetiniz iletin, ister önerinizi paylaşın, ‘gönder’ tuşuna bastığınızda mesajınız o kişiye ulaşacaktır.

internet üzerinden ihtiyacı olanlara yardım edebilir, yardıma ihtiyacınız varsa benzer problemleri yaşayanlarla biraraya gelebilirsiniz.

internet çok güçlü bir iletişim aracı ve artık hayatın vazgeçilmez bir parçası. siz de teknolojinin gerisinde  kalmadan hayatınızın her alanında internetin avantajlarından faydalanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir