internette çocuklara özel alışveriş kulübü

hamileliğimin son ayları kışa denk geldiğinden ve o dönemdeki grip salgını yüzünden avm’lerden uzak duruyordum. bebeğin park yatağından, emziğine kadar tüm ihtiyaçlarını bebek/çocuk alışveriş sitelerinden karşılamıştım. öyle ki, bir ara eşimle her ürünün fiyatını biliyorduk :)


internet alışverişinin en büyük avantajı, ürün karşılaştırması yapabilmeniz ve kullanıcı yorumlarını görebilmeniz. genel kanının aksine, internetten alışveriş güvenli ve zahmetsizdir.
bir de üyelik sistemiyle çalışan, üyelerine gerçekten kaçırılmayacak fırsatlar sunan web siteleri var. tanıtmak istediğim Çocukfoni de onlardan biri ve en yenisi.

“çocuklara özel alışveriş ve etkinlik kulübüyüz” diyorlar, üyelik sistemiyle çalışıyor ve %90’a varan indirimler sunuyorlar. 
üyelik sistemi nedir derseniz, e-posta gönderimleriyle sizi fırsatlardan haberdar ediyorlar. devam eden onlarca kampanya var ve her hafta ürünlere yenileri ekleniyor.

Çocukfoni‘nin son kampanyası aşağıda, aynen sizlerle paylaşıyorum, yazının sonunda Anne Fare Yakaladım! okuyucusuna özel bir indirim kodu da var!


Alışverişlerde %90’a varan indirimler sunan cocukfoni.com ‘da 06 Aralık 2012 Perşembe gününden itibaren Puma çocuk ayakkabılarında çok özel indirimler sunuluyor.

Dalin, Tomuycuk, Sunset gibi markaların yanı sıra bayanlar için Rock & Republic çantalar %70 ve Mesopotamia Silver’dan gümüş takılar ise %40 indirimli.

Tek sefere mahsus 50 TL ve üzeri alışverişe kullanabileceğiniz 10 TL indirim kodu: CF201210Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir