iyi.net işinize gelecek!

bu kez sizlere yeni nesil bir sosyal alışveriş rehberini tanıtmak isterim; iyi.net.
bu web sitesi satın aldığınız ya da almayı planladığınız ürünlerle ilgili harika bir imkan sunuyor.

iyi.net yeni nesil bir sosyal alışveriş rehberi; dolayısıyla sitede aradığınız tüm markalar var. aradığınız bir ürünün kullanıcı yorumlarını değerlendirebilir veya ihtiyaç duyduğunuz ürünün markasına henüz karar vermediyseniz, yorumlar yardımıyla sizin için en iyi seçeneği bulabilirsiniz. ürün yorumları yalnızca kullanıcı yorumlarını içermiyor, zaman zaman uzmanlar da fikirlerini belirtiyorlar.

herhangi bir ürün almadan önce eliniz hemen internete gitmiyor mu sizin de? hepimiz yapıyoruz; hemen ürünün ismini aratıyor, yorumlara ulaşmaya çalışıyor, ona göre karar vermeye çalışıyoruz. peki bu kadar bilgi çokluğu içinde aradığımıza tam olarak ulaşabiliyor muyuz? yoksa karar vermek daha da mı güçleşiyor?

 

iyi.net’te geniş ürün yelpazesi bulunuyor.

 

iyi.net ‘te ürünlere verdiğiniz puanlar iyimetre adıyla ürünü derecelendiriyor. böylelikle ziyaretçiler bu puanlama sistemi sayesinde marka ve ürünleri değerlendiriyorlar. ayrıca ziyaretçilerden en çok oy alan markalar top10 listesinde de izlenebiliyor.
iyi.net’i benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ne derseniz, sosyalleşmeye imkan sunması derim. ürünlere yorum yapabilir, deneyimlerinizi paylaşabilir, aynı zamanda forumlarda merak ettiğiniz noktalar hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz. yine forumlar aracılığıyla arkadaşlıklar kurabilir, sohbet edebilir, onların tercih ettikleri ürünleri ve o ürünler hakkındaki fikirlerini takip edebilirsiniz. 
iyi.net’te ürün karşılaştırması yapabilirsiniz

“Bir ürün aldınız ve çok memnun kaldınız. Herkese tavsiye etmek,  ürünün güzelliklerinden bahsederek insanlara yardımcı olmak istiyorsunuz ya da memnun kalmadığınız, keşke almasaydım dediğiniz bir ürün hakkında deneyimlerinizi paylaşarak diğer insanların maddi zarara girmesini, hayal kırıklığı yaşamasını engellemek istiyorsunuz.  Kısacası ‘’yardımlaşmak’’ ve ‘’iyi insan’’ olmak istiyorsunuz. O zaman en doğru yerdesiniz.”

sizlere önermeden önce siteye üye oldum ve kullandım. site tüm zengin içeriğine rağmen son derce hızlı. yorum yazabilmek için üye olmanız gerekiyor, en temel soruları yanıtlayarak hemen üye olabiliyorsunuz. 
üyelik sistemi şu açıdan avantajlı diye düşünüyorum; sanal her forum ortamında olabildiği gibi, bu sitede de yorumların gerçekliğini sorguluyor olabilirsiniz. gerek siz, gerek de site adminleri, kişilerin sayfalarından yazdıkları tüm yorumlara ulaşabildiğinden, suistimale pek yer vermeyen bir sistem söz konusu. aynı şekilde sizinle çok yakın ilgi alanları olduğunu farkettiğiniz bir kimseyi arkadaş olarak ekleyebilir, sohbet edebilir, yorum ve paylaşımlarını kaçırmadan izleyebilirsiniz. 
 
“iyi’sini bulmanın en kolay yoluyuz” diyen bu yaratıcı sitenin tanıtım videosunu aşağıda izleyebilir, isterseniz iyi.net adresini ziyaret ederek siz de hemen yorumlarınızı paylaşmaya başlayabilirsiniz.
 
ipek süer 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir