kardeşim giysin!

bir çoğunuzun blogunu takip ettiğine inandığım SoranAnne, kayıtsız kalamayacağınız bir projeyi hayata geçirdi. ‘Kardeşim Giysin‘ tahmin edeceğiniz üzere bir yardımlaşma, paylaşma çağrısı.
 
Soran Anne yani Çiğdem Özdemir’i, şeker blogunun yanısıra Zuzucan‘lardan da tanıyor olabilirsiniz. Zuzucanlar %100 el emeği örgü bebekler,  sadece yün ve içine doldurulan silikon malzemeden ibaretler. sigara içilemeyen ortamda üretiliyor, ev hanımlarına ek gelir sağlıyorlar. 
 
bu proje ise daha farklı. bakın Çiğdem’in çok heyecan duyduğu bu projeyi, çocukları Kerem ve Elif nasıl anlatıyor KardesimGiysin.com‘u; 
Kardeşim Giysin desteğinizi bekliyor.

Bazılarımız hayata şanslı başlarken, bazılarımız daha az şanslı olabiliyor.Bazılarımızın dolabında 10 ayakkabı varken, bazılarımız 1 tanesi için aylarca bekleyebiliyor.Artık kullanmadığımız “bebek-çocuk” kıyafetlerimizi “dolapta beklemesin, kardeşim giysin” diyerek vermek istedik.
Siz büyüklerimizin fikirleri ve desteğiyle bir sürü “bekleyen kardeşlerimiz”in artık “mutlu kardeşlerimiz” olması dileğimiz.
Biz okuma – yazma öğrenene kadar işleri vekaleten annemiz yürütüyor.www.kardesimgiysin.com
SevgilerElif & Kerem

sizler de ‘kardeşim giysin’i aşağıdaki adreslerden takip edebilir, bu güzel paylaşıma nasıl destek verirsiniz öğrenebilirsiniz. 

yolun açık olsun Soran Anne! bu güzel girişimin için binlerce teşekkür..

www.kardesimgiysin.com

kardesimgiysin@gmail.com
ipek süer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir