o-bebek.com

o-bebek.com organik e-pazarınız

Her zaman söylüyorum, avm’lerden, trafikte zaman kaybetmekten, kısacası alışverişe harcanan vakit ve nakit kaybından hiç haz etmiyorum. Hele ki çocukla beraberseniz; puseti, çantası, oyuncağı vesairesi derken alışveriş keyif olmaktan ziyede eziyete dönüşebliyor.

Oysa ki aradığınız herşey internet üzerinde var; oturduğunuz yerden güvenle alışverişinizi yapar, üstelik ne enerji ne vakit harcarsınız.

Çocuk -bebek-anne siteleri çokça ama, organik ürünlerin tek çatı altında toplandığı kapsamlı bir siteye ilk kez rastladım. O-Bebek.com yeni bir site, ‘Sadece bebeklere değil, herkese organik’ mottosuyla yola çıkmış.

o-bebek.com

 

 

 

 

 

Sitede neler var?

O-bebek.com’da anne-bebek çantasından çocuk bavullarına, organik bebek bezlerinden anne sütü arttırıcı takviyelere kadar pek çok organik ürüne ulaşmak mümkün. En ilgimi çeken babaların da unutulmamış olması ve erkek organik kişisel bakım ve tekstil ürünlerinin de ürün gamında yer alıyor olması.organik bebek giysileri

Satın alma

Anne, baba, gıda, seyahat, güzellik, dekorasyon gibi başlıkların yanı sıra kampanya ve seri sonu indirimlerinden de faydalanabileceğiniz sitede, tüm kredi kartları geçerli. Kısa bir üyelik işleminden sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Facebook hesabınız varsa facebook hesabınızla bağlanabilirsiniz. Sitenin SSL Sertifikası vardır ve kredi kartı alışverişlerinde 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Garanti koşulları

Kullanma talimatına uygun şekilde kullanılan ve temizliği yapılan ürünler her türlü üretim hatasına karşı ürünün belirtilen şartları dahilinde  garantilidir.

Nasıl ulaşabilirim?

Bu keyifli siteye o-bebek.com adresinden ulaşabilir, arzu ederseniz aşağıdaki sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Instagram 

Twitter

Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir