snow park kayak kızak

Snowpark’ta Aile Boyu Eğlence

Geçen hafta sonu aile boyu çok eğlenceli bir etkinliğe katıldık! Sevgili HassasAnne blogu yazarı Ece davet etti; ‘Kar yağsın artık!’ diye haftalardır mızıldanan oğlumu kaptım ve soluğu Torium’da aldık. Yazının sonunda sizler için de güzel bir haberim var.

IMG_6246Nasıl bir ortamla karşılacağımıza önceden internet sitesinden bakmıştım ama vardığımızda ciddi yatırım yapılan bir mekan olduğunu farkettim. 6 milyon dolara mal olmuş bu tesis ve karın kalınlığı en az 50cm. Eğlence alanında 130 kişi, kayak ve snowboard pistlerinden ise 70 kişinin aynı anda yararlanabildiği Snowpark’ta, dileyenler kayak ve snowboard eğitimleri de alabiliyor. Kış sporlarına ait her türlü ekipmana sahip merkezde, istenilen kayak malzemesi anında temin edilebiliyor. Yani siz yaz günü tesadüfen keşfettiğiniz bu tesiste yine istediğiniz anda kar keyfini yaşayabilirsiniz. Girişte ziyaretçilere soğuk havaya uygun bot, mont ve eldiven veriliyor.

Snowpark’ta 3 adet snowboard ve kayak pisti bulunuyor. Ayrıca bu pistlere ulaşım sağlayan 2 adet yürüyen bant mevcut. Kayak eğitim parkuruna sahip Snowpark’ta Türkiye Kayak Federasyonu`ndan lisanslı, Türkiye Şampiyonluğu`na ve uluslararası derecelere sahip eğitmenler tarafından özel ders ya da grup dersi alabilirsiniz.

Önerilerim;

-Cumartesi günü, kendi aracımızla Haramidere’ye varmak, boş trafikte 1 saat sürdü. Gitmek için siz de bizim gibi erken çıkın veya haftaiçini tercih edin.

-Ben yanımda çok fazla yedek kıyafet almıştım, sebebi; karda oynar gibi çok fazla ıslanacağımızı düşünmemdi. Öyle olmadı. Eldiven, şapka çocuk için en önemlileri. Bunları yedeklemekte fayda var, diğer herşeyi ise ordan temin edebilirsiniz.

snowpark

 

Sevgili Ece’ye ve Luna Organizasyon’a davet için teşekkür ederim. Çok eğlendik.

Sizler de bu eğlenceyi deneyimlemek isterseniz, aşağıda görmüş olduğunuz kuponun çıktısını bilgisayarınızdan alarak Snowpark’a %50 avantajlı girebilirsiniz.

snowpark_blogger_kupon-01

SnowPark ücreti nedir?

Hafta içi : 20tl

Hafta sonu ve resmi tatiller : 27tl

ANNE+BABA+1 ÇOCUKHafta içi: 50 TLHafta sonu: 70 TL

ANNE+BABA+2 ÇOCUKHafta içi: 60 TLHafta sonu: 80 TL

Ekstra kullanımlar ücrete tabidir.

ADRES BİLGİLERİ

TORIUM AVM

Saadetdere Mahallesi E-5 Üzeri
Haramidere – İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir