tablet tablet söyle bana!

peşin peşin söyleyeyim, aşağıdaki 2 oyun için de eğitici/öğretici dersem yalan olur. fakaaaat! kız çocuklarının bayılacağına adım gibi eminim!

biz çocukluğumuzda kağıt bebekler giydirirdik, şimdi işler tablet üzerinde yürüyor. bana sorsalar, Şebnem’lerimi hiçbir tablet uygulamasına değiştirmezdim, o ayrı!

bu tarz oyunlar; yolculuk gibi durumlarda, anne-baba araba kullanırken ya da ilgilenemezken, çocuğu tek başına oyalamak açısından kurtarıcı oluyor. sayfamda yer verme isteğim bundandır.

Cinderella dress up & Snow White dress up
adı üzerinde, prenses giydirmece oyunu. saç tokasından ayakkabısına, küpesinden evcil hayvanına kadar sonsuz seçenekler arasından prensesinizi allayıp pulluyorsunuz. saklamak istediğiniz ‘kreasyonu’ diyeyim, kaydedebilir, mail olarak gönderebilir, sosyal medyada paylaşabilir minik kızlar.

Dress Up’ın bu 4+ uygulamaları iPad, iPhone, iTouch uyumlu. Cinderella’yı buradan, Pamuk Prensesi buradan ücretsiz yükleyebilirsiniz. oyunun tam sürümü 1.99$ 

bu tarz oyunlarda onlarca seçeneğiniz var. iTunes ya da google play sayfalarına girip ‘dress up game’ yazın, beğendiğinizi seçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir