tek tıkla moda; modasor.com!

eminim anne olanlar beni anlayacaklardır diyerek hemen konuya giriyorum; oğlum hayatıma geldiğinden beri, giyim kuşam söz konusu olduğunda işin kolayına kaçıp, elime geçeni üstüme geçiriyorum. abiye ya da nasıl söyleyeyim şık olmak istediğim noktada, nereye bakacağımı nerden başlayacağımı bilemiyorum. 7/24 annelik beni o kadar meşgul etti ki 3 yıldır, iş abiyeye geldiğinde tam anlamıyla ‘tıkanıyorum’.

Abiye ve spor bir arada, çanta Michael Kors

bir site keşfettim ve o kadar etkilendim ki hemen sizinle paylaşmak istiyorum. Modasor.com Türkiye’nin ilk moda arama motoru. ‘moda arama motoru’ nedir derseniz; aklınızdaki ürünün rengi, fiyatı, markası gibi özelliklerini belirlediğinizde, tek tıkla, onbinlerce ürün arasından seçiminize en yakın alternatifleri sunan bir sistem. ayrıca ürün araması yaparken, Türkiye’deki en popüler özel alışveriş sitelerindeki fırsatlar arasından arama yapılıyor.

aralarında markafoni, trendyol, daybuyday, lidyana gibi sitelerin olduğu ürün portföyünden, seçtiğiniz fiyat aralığına en uygun ürün üstelik o sitedeki kampanya dahilinde önünüze çıkıyor. yani aslında bir çok moda sitesini tek adreste elinizin altında tutabiliyorsunuz. bunun en avantajlı yanı kampanyaları, indirimleri kaçırmıyorsunuz. vakit kazanıyor ve akıllı seçimler yapabiliyorsunuz. 
‘akıllı’ diyorum çünkü isterseniz, seçtiğiniz ürüne en uygun tamamlayıcılar da listeleniyor, tüm bahsettiğim sitelerden örneğin sizin seçtiğiniz abiye elbiseye uygun, abiye ayakkabı ve çanta seçenecekleri de önünüze tıkır tıkır geliyor. 

sitede ayrıca son moda trendleri, ipuçları, vb pek çok başlığı bulabilir, isterseniz ‘marka alarmı’ butonu yardımıyla sadece takip etmek istediğiniz marka veya markalara ait indirim ve fırsatları e-posta aracılıyla takip edebilirsiniz.

son olarak, modasor.com’un facebook sayfasında bir yarışma dikkatimi çekti, ismi modatag. sayfayı beğendiğinizde otomatik olarak uygulamaya yönlendiriliyor ve katıldığınız taktirde 1 yıllık kıyafet kazanma şansı veya 6 ay süreyle 75tl hediye çeki kazanma şansı yakalıyorsunuz. benden söylemesi. bol şans!

daha ayrıntılı bilgi için;
Facebook için buraya, Twitter için buraya tıklayın.
E-Posta: iletisim@modasor.com 
 
ipek süer

“tek tıkla moda; modasor.com!” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir