teknolojinin geldiği nokta; ‘doğal biberon’

tek bir biberonla ailedeki bütün çocukların büyütüldüğü, tencerelerde kaynatılarak dezenfekte edildiği günlerden nerelere geldik değil mi.. bu hafta yeni bir ürün serisi ile tanıştım, davet eden marka -oldum olası sempati duyduğum bir marka- Philips olunca biberon/emzirme dönemimiz (malesef) çoktan bittiğinden düşünmeden gittim. yazının sonunda hediye var, hemen bir yere kaçmayın ;)

evet bu da oldu, Philips Natural serisi ile doğala en yakın biberonu üretti. videodan ve izlediğim kadarıyla, üretim öncesi yapılan araştırmalardan çok etkilendim. güvendiğim bir marka olunca da sizinle paylaşmak istedim. ancak uzman değilim, eksik veya yanlış bilgi vermemek adına ürün özelliklerini Avent Anne Müge‘nin sayfasında yazdıklarından aktarıyorum;

  • Natural Biberonlar meleğin minicik elleriyle rahatça kavrayabileceği şekilde tasarlandı.
  • Biberonun emziğinin esnekliği, emziğin içine çökmesini engelliyor. Bu da miniğin biberondan daha kolay beslenebilmesi demek.
  • Çift valfli anti-kolik sistemi havayı bebeğin midesine değil, biberona yolluyor ve meleğin yaşaması muhtemel kolik şikayetlerini azaltıyor.
  • Yaprakçıkları sayesinde ilk defa bir biberon memeden emmeye bu kadar yakın bir deneyim sunuyor. Bu da bebeğinizin meme ve biberondan beslenme konusunda yaşayabileceği kafa karışıklığını gideriyor.

elimde emziren her annenin beğeneceğini umduğum bir paket var, elbette içinde Avent Natural bir beberon da var. arzu eden anneye vermek isterim. tek ricam facebook sayfama katılıp, ilgili görselin altına bu paketi istediğinizi belirtmeniz.
oldukça tatmin edici bir paket, içindekileri görüntülemeye çalıştım:


Avent Natural ile ilgili tanıtım videosuna buradan, ürünün web sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. 

mesajlarınızı bekliyorum :)

“teknolojinin geldiği nokta; ‘doğal biberon’” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir