yok artık guruldamak, gurme bebek!

‘bugün ne pişirsem?’ sorusu biz anneleri zaten yeterince uğraştırırken, daha da zorlayıcısı çıktı hayatta karşımıza; ‘bugün bebeğime ne pişirsem?!’

Gurme Bebek işte bu noktada yardımınıza yetişiyor…
açıldığı günden beri heyecanla takip ettiğim ve dün katıldığım davet sayesinde yaratıcı anneleri ile de tanıştığım bir web sitesi gurme bebek.

onlar; meraklı, sorgulayan, becerikli 3 anne. Esra, Ayzen, Seda. “biz sizi biliyoruz. çünkü biz de 4 minik gurme besliyoruz.” diyorlar sayfalarında.

bir kere dolu dolu bir site, oku oku bitmiyor. aklınıza takılan varsa sorun-öğrenin, ‘ben daha güzelini yaparım’ diyorsanız tarifinizi gönderin. tatma fırsatı bulduğum birkaç lezzet, yerken gerçekten ‘Mmmm!’ delirtti ve eve gelince ilk iş tariflerine baktım. 

uzun lafın kısası, henüz keşfetmediyseniz bence gurmebebek‘e bir uğrayın ve ‘sık kullanılanlar’ınızda yerini alsın, bebeğiniz kocaman adam olduğunda ‘ah nerde annemin yemekleri!’ desin :)

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Kağıthane Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Gülsen Meral’in paylaştığı engin bilgilerle daha da zenginleşen günden, kendi çektiğim bazı kareleri aşağıda bulabilirsiniz.
 
    
 

  
 

 
  
 
 
 

“yok artık guruldamak, gurme bebek!” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir